Hakkımızda

1-) Sosyal Yemek Tarifleri Sitesi Kuruluş Amacı Nedir ?

Sitemizin ve kuruluşumuzun asıl amacı yemek yapma tutkusunu içerisinde barındıran ve yaptığı yemek tariflerini paylaşmaktan mutluluk duyan milyonlarca yemek severi tek bir sanal mutfakta buluşturarak birbirleri ile saygılı,sağlıklı ve güvenli bir şekilde etkileşime geçmelerini sağlayarak gruplar ile sosyal sıcak bir aile oluşturmak.

Bunun harici olarak ikinci amacımız ise pandemi döneminde yaşanılan zorluklar nedeniyle yaşanılan maddi ve manevi zorluklara karşı destek sağlamak.

Peki Nasıl ?

Özellikle sosyal medya hesaplarından videolu ve resimli paylaşım yaparak geçimini sağlamaya çalışan ev hanımlarının yapmış oldukları paylaşımları kendi sosyal medya hesaplarını etiketleyerek ücretsiz bir şekilde sitemizde paylaşıyoruz.

Bu şekilde youtube videolarının daha çok izlenmesini sağlıyor ve hem takipçilerinin artmasına hem de daha çok gelir elde etmelerine olanak sağlıyoruz.

2-) Sosyal Şefler Kimdir ?

Sosyal Şef kavramı : Yemek yapma tutkusunu içerisinde barındıran, sanal mutfaklarında yaptığı lezzetleri tanıtmayı ve paylaşmayı seven, içerisinde şef olma potansiyeli taşıyan ve bir çok insana marifetlerini göstermek, kanıtlamak isteyen herkes olarak nitelendirilir. Kısacası siz değerli ziyaretçilerimiz, Sosyal Şefler sizsiniz! 

3-) Sosyal Yemek Tarifleri Platformu Hangi Hizmetleri Sağlamakta ?

  • Yapmış olduğunuz yemeklerin tarif fotoğraflarınızı veya videolarını göndererek milyonlarca yemek sever ile paylaşabilirsiniz.
  • Tariflerinizin altında sanal mutfaklarınızın ( sosyal medya hesaplarınızın ) reklamını ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz.
  • Yemek sever diğer sosyal şeflerimizle çeşitli gruplar kurarak, etkinlikler düzenleyebilir ve etkileşim kurabilirsiniz.
  • Forum bölümümüzde öğrenmek istediğiniz veya öğretmek istediğiniz konular üzerinde yardımlaşabilirsiniz.
  • Özel etkinlikler ver belirli zamanlarda ayın şefi seçilerek belirli ödüller kazanabilirsiniz.
  • Sizlerin istekleri ve önerileri doğrultusunda zamanla çok daha fazla özellik eklenerek büyümeye devam edeceğiz.

4-) Tarifimi Size Nasıl Ulaştırabilirim ?

Tarifinizi bize ulaştırmak için öncelikle sitemize üye olarak bir hesap açmanız gereklidir. Daha sonra sitemizin çeşitli yerlerinde bulunan Tarif Gönder butonuna tıklayarak ve gerekli adımları izleyerek tarifinizi bize kolayca ulaştırabilirsiniz.

5-) Sosyal Yemek Tariflerine Üye Olmak Ücretli Mi ?

HAYIR!

Tamamen Ücretsiz bir şekilde:

  • Üye olabilir,
  • Tarif paylaşarak el lezzetinizi tanıtabilir.
  • Sosyal medya hesaplarınızın reklamını yaparak takipçilerinizi arttırarak daha fazla gelirler elde edebilirsiniz.

6-) Gizlilik & Çerez Polikilaranız Nelerdir ?

Hem Sosyal Yemek Tarifleri ailemiz hem de siz değerli kullanıcılarımız adına daha güvenli & sağlıklı bir alan oluşturmak için hazırlamış olduğumuz gizlilik politikalarımız ve çerez politikalarımız sayfalarına detaylı bir şekilde göz atabilirsiniz.

7-) Tarifimi Gönderdim Ancak Hala Paylaşılmadı, Ne Zaman Paylaşılır ?

Göndermiş olduğunuz tarifler yoğunluğa bağlı olmakla beraber yöneticilerimiz tarafından onay aşamasından geçmektedir. Onay aşamasından geçtikten sonra paylaşım yapılır ve profilinizin mesaj kutusuna paylaşıldığına dair bildirim gelir.

Sıkça Sorulan Sorular bölümünde bulamadığınız veya aklınıza takılan herhangi başka bir soru olursa bizim ile ”iletişim” kısmından iletişime geçebilirsiniz.

Sormuş olduğunuz sorulara maksimum 30-60 dakika arasında geri dönüş sağlanmaktadır.

E-mail adreslerimiz = info@sosyalyemektarifleri.comsosyalyemektarifleri@gmail.com

Sosyal Yemek Tarifleri ailesi olarak önerileriniz ve şikayetleriniz bizim için çok değerlidir.

Durmayın Aramıza Katılın!

İçinizdeki şefi dışarıya çıkartın!